administrator

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Nie 12:55, 22 Kwi 2012    Temat postu: Play Off - II Runda

W Rundzie II Fazy Play – Off rywalizacja toczy się do dwóch wygranych meczy. Gospodarzem pierwszego i ewentualnie trzeciego meczu będzie drużyna, która zajęła wyższe miejsce po Fazie Zasadniczej.

H) Przegrany B - Przegrany C

RUNDA II PLAY – OFF 3 Mecz (dodatkowy przy stanie rywalizacji 1-1): 11-13.05.

Zwycięzca A: UKS Tygrysy Krzepice I (1)
Przegrany A: UKS Tygrysy Krzepice II Junior (8)

H) KS Przystajń - Absolwent Węglowice

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Nie 20:46, 22 Kwi 2012, w całości zmieniany 3 razy

( piątek ) o godz. 20,00 w Hali Sportowej w Krzepicach
G) Garmond Blachownia - UKS Tygrysy Krzepice II Junior odbędzie się 27.04.2012 ( piątek ) o godz. 17,30 również w Hali Sportowej w Krzepicach. Zmiana gospodarza tego meczu została uzgodniona z przedstawicielem z Blachowni Grzegorzem Bluszczem. Kolejny mecz tych drużyn i ewentualnie trzeci odbędzie się w Blachowni.

Posty: 990

PostWysłany: Wto 17:15, 24 Kwi 2012    Temat postu:

Terminarz III Rundy:

1 mecz - 18-20.05.
2 mecz - 25-27.05.
3 mecz - 1-3.06.

Jeśli rozgrywki II Rundy zostaną zakończone po 2 meczu, III Rundę rozpoczęlibyśmy o tydzień wcześniej.
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Pią 21:05, 27 Kwi 2012    Temat postu:

UKS"Tygrysy" Krzepice II Junior - Garmond Blachownia 0:3 (-16,-14,-20 )
MVP Michalczyk imię bardzo niewyraźnie napisane w protokole nie do odczytania.
Komentarz będzie bardzo krótki. Blachownia na swoim przyzwoitym poziomie natomiast gospodarze pożal się Panie Boże. Kompromitacja.

UKS "Tygrysy" Krzepice I - ZS Biała 1: 3 ( -20,-18,12,-21 )
MVP Kupisz Karol
Gratulacje dla zespołu gości. Niestety nie radziliśmy sobie dobrze w przyjęciu i to skutkowało kiepskimi atakami. W dwóch pierwszych setach zespół z Białej odskakiwał od poczatku na kilka punktów i kontrolował to do końca seta. W trzeciej partii Tygrysy przebudziły się i zagrały na swoim normalnym wysokim poziomie. Co z tego skoro w następnym secie goście zrobili około 10 punkta przewagę 2-4 punktów i kontrolowali nas do końca meczu. Coś w psychice naszej nie zadziałało i oczywiście w przyjęciu. Za tydzień rewanż i postaramy się lepiej wypaść.

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Pią 22:03, 27 Kwi 2012, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Sob 19:43, 28 Kwi 2012    Temat postu:

Absolwent Węglowice-KS Przystajń 1:3 Małe punkty poda gospodarz meczu.

Ostatnio zmieniony przez dorka968 dnia Sob 19:47, 28 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
esox

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 110

Skąd: skontowni

PostWysłany: Pon 15:54, 30 Kwi 2012    Temat postu:

Student04 napisał:

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny, na spore pochwały zasługuje gra blokiem naszego teamu, dzieki któremu to elementowi zdobyliśmy żeby nie skłamać co najmniej 15 punktów. Pierwsze dwa sety pod naszą pełną kontrolą, jedyne co raziło to spora ilość zepsutych tzw. bezpiecznych serwisów, jednak ten element w połowie II seta został opanowany. Jesli chodzi o III set to odbywał się on pod dyktando gosci z Klobucka duża w tym zasługa zmiany rozgrywającego, kilkupunktowe prowadzenie ekipy z Kłobucka udalo nam sie zniwelowac dochodzac dopiero do stanu po 23 by po chwili miec nawet piłkę na skonczenie meczu, ostatecznie trzeci set zakończył się do 24. Sporo kontrowersji wzbudziła ostatnia piłka ktora w ocenie sędziego po ataku drużyny z Kłobucka wylądowała na aucie, musze przyznac że zarówno ja jak i niektórzy moi koledzy też mieli wątpliwości co do tej konkretnej piłki i szkoda że sedzia nie nakazał powtórzenia akcji bo pewnie później po zakończeniu spotkania nie było by takich złych emocji jakie pojawily się po tej kontrowersyjnej decyzji sędziego. Niemniej jednak cieszymy się z jakby nie było zasłużonego zwycięstwa i pojedziemy do Kłobuck bić się o finał Wink
gandalf

Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 16

Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 23:21, 03 Maj 2012    Temat postu:

Panie Wiesławie, czy jakaś skuteczna taktyka na mecz z Lotosem została przygotowana ?

PostWysłany: Pią 18:58, 04 Maj 2012    Temat postu:

Czarny Lotos Biała - UKS "TYGRYSY" Krzepice 3-0 (22,26,15)
MVP: Łukasz Orzechowski

Chyba zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie. W każdym elemencie byliśmy lepsi od Chłopaków z Krzepic. Pierwszy set gra punkt za punkt, w końcówce kilka dobrych obron i bloków i wygrana do 22. Drugi set Krzepice w połowie seta osiągnęli 4 pkt przewagę 13-9 ale udało nam sie odrobić i w emocjonującej końcówce wygrać tą partie (set chyba na najwyższym poziomie Ligi ALS) Ostatnia partia pod nasze dyktando wynik sam mówi za siebie. Wygrana jest również zasługą kibiców którzy licznie zjawili sie na meczu Smile

Ostatnio zmieniony przez czarek569 dnia Pią 19:00, 04 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz
gandalf

Posty: 16

PostWysłany: Pią 19:25, 04 Maj 2012    Temat postu:

To może być smutna noc dla chłopaków z Krzepic..
mocnyjoseph

Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 128

PostWysłany: Nie 14:38, 06 Maj 2012    Temat postu:

Nie tylko noc ale chyba cały weekend. Żałoba w Krzepicach, nikt się nie ma ochoty wypowiadać na forum Very Happy
A jak Kłobuck z Lublińcem?
esox

Posty: 110

PostWysłany: Nie 14:42, 06 Maj 2012    Temat postu:

Senior Kłobuck - Student Lubliniec 3-2 tylko tyle wiem bo nie byłem na meczu nie znam małych pkt. ani dokładnego przebiegu spotkania, jedyne co wiem że oba zespoły wystąpiły w okrojonych składach Smile

Ostatnio zmieniony przez esox dnia Nie 17:46, 06 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz