dorka968

Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 59

PostWysłany: Śro 17:36, 29 Lut 2012    Temat postu: XV Kolejka

Mecz XV kolejki - KS Przystajń - Garmond Blachownia został przełożony na prośbę gospodarzy na inny termin o którym poinformujemy oddzielnym komunikatem.
administrator

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Pią 12:58, 02 Mar 2012    Temat postu: komunikat

Komunikat
Zawodnicy drużyny Czarnego Lotosu Biała: Radosław Galiński, Łukasz Orzechowski, Karol Kupisz i Maciej Wawrzak, zgodnie z informacjami podanymi przez Przedstawicieli drużyny z Białej, są zawodnikami KU AZS Politechniki Częstochowskiej - drużyny uczestniczącej w rozgrywkach IV ligi mężczyzn w piłce siatkowej (Grupa 2), organizowanych przez Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach. IV liga ślaska "ruszyła" 18 lutego br. Zawodnik - R. Galiński nie spełnia przesłanki wieku z § 34 Regulaminu ALS (urodzony przed 1.1.1991), pozostali zawodnicy Czarnego Lotosu są uprawnieni do gry w ALS (urodzeni po 1.1.1991). Przedstawiciele drużyny z Białej oświadczyli, że zawodnik R. Galiński otrzymał licencję zawodniczą w ubiegłym tygodniu, jednakże nie wystapił w meczu XIV Kolejki. Drużyna Czarnego Lotosu wniosła o dopisanie do składu dodatkowego zawodnika.

W związku z powyższym, Organizator postanawia:

1) o dyskawlifikacji zawodnika - R. Galińskiego, począwszy od XIV Kolejki, gdyż z chwilą uzyskania licencji zawodniczej wydanej przez ŚZPZ utracił prawo do gry w Amatorskiej Lidze Siatkówki w Kłobucku (urodzony przed 1.1.1991).

2) utrzymuje wyniki dotychczas rozegranych przez drużynę Czarnego Lotosu Biała meczy w ALS, gdyż w świetle informacji przedstawionych przez przedstawicieli drużyny z Białej, zawodnik utracił prawo do gry po XIII Kolejce, a przed XIV Kolejką, jednakże w meczu XIV Kolejki nie wystapił.

3) zawodnicy: Łukasz Orzechowsk, Karol Kupisz i Maciej Wawrzak, pomimo posiadania licencji zawodniczych ŚZPS, są nadal uprawnieni do uczestnictwa w dalszej rywalizacji ALS, ponieważ spełniają przesłankę wieku, o której mowa w § 34 Regulaminu ALS (urodzeni po 1.1.1991).

4) odmówić przyznania prawa do gry w ALS w sezonie 2011/2012 (odmowa "dopisania do składu") wskazanemu we wniosku zawodnikowi, ponieważ w świetle § 17 i 30 Regulaminu wnioskowana zmiana personalna na obecnym etapie rozgrywek nie jest dopuszczalna.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej decyzji w razie dokonania odmiennych ustaleń niż podane przez Przedstawicieli Czarnego Lotosu.

Ostatnio zmieniony przez administrator dnia Pią 13:03, 02 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 10:29, 03 Mar 2012    Temat postu:

Absolwent Węglowice - UKS Tygrysy Krzepice II 3:0 ( 25:16, 25:15, 28:26)

MVP: Paweł Szajer

Nasza drużyna chciała podziękować Panu Wieśkowi za uprzejmość sędziowania naszego spotkania, nie było zbędnych nieporozumień mecz przebiegł w miłej atmosferze. Pierwsze 2 sety bez większych emocji, natomiast w 3 secie rozluźniliśmy się troszkę i skutek widać w małych punktach:P

Ostatnio zmieniony przez Absolwent12 dnia Sob 10:29, 03 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz
siatkarz111

Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 242

Skąd: UKS Tytan Ostrowy

PostWysłany: Sob 17:34, 03 Mar 2012    Temat postu:

UKS "Jagiełło" Lipie - UKS "Tygrysy" Krzepice I 0:3 (22:25, 25:27, 21:25)
MVP: Pilśniak Artur

Mecz w miłej atmosferze, niestety spore braki w naszym składzie ( graliśmy w 6 z naszym nominalnym libero na środku ) Przez pierwsze 2 sety prowadzenie gospodarzy, szczególnie w drugim secie nawet 17:12 lecz przegrane końcówki.
Trzeci set już pod kontrolą zawodników z Krzepic którzy prowadzili przez cały set, nawet 6-7 punktami, w końcówce dobre zagrywki i rozluźnienie gości pomogły nam trochę zmniejszyć straty. Gratulacje dla chłopaków z Krzepic.Wink
esox

Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 110

Skąd: skontowni

PostWysłany: Sob 17:53, 03 Mar 2012    Temat postu:

Student04 napisał:

Meczyk rozegrany zgodnie ze stwierdzeniem że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie zaczyna Cool Pierwszy set bardzo słaby w naszym wykonaniu kulejacy odbiór, nieporozumienia i błedy własne zdecydowały o naszej porażce. Następnie przeprowadziliśmy roszady kadrowe które przyniosły zamierzony efekt i praktycznie we wszystkich pozostałych setach dominowalismy od poczatku do końca. Mecz nie stał niestety na najwyższym poziomie samych błedów serwisowych ze strony jednej obu drużyn wystarczyło by prawie na dwa sety Smile Ogólnie robimy swoje i do przodu Twisted Evil

Posty: 990

PostWysłany: Wto 11:09, 06 Mar 2012    Temat postu:

Oficjalne wyniki, tabela i klasyfikacja MVP po XV Kolejce ALS 2011/12

WYNIKI:
71) Absolwent Węglowice - UKS TygrysyKrzepice II Junior 3:0 (16,15,26)
72) Senior Kłobuck - pauzował
73) UKS Jagiełło Lipie – UKS Tygrysy Krzepice I 0:3 (-22,-25,-21)
MVP: Artur Pilśniak
74) KS Przystajń – Garmond Blachowniamecz przełożony na prośbę Gospodarzy
75) Student Lubliniec - Czarny Lotos Biała 3:1 (-18,18, 23, 21)
MVP: Jakub Knopik

TABELA:
Od lewej: aktualne miejsce w tabeli, poprzednia pozycja, nazwa drużyny, ilość meczy, liczba punktów, sety zdobyte-tracone, stosunek setów, małe punkty zdobyte-stracone, stosunek małych punktów.

10.(10)UKS Jagiełło LIPIE    13  8 pkt 14-33 -19  954-1054  -100

*drużyna Czarny Lotos Biała Junior po I Rundzie zrezygnowała z udziału w rozgrywkach ALS

ZALEGŁE MECZE:
66) Absolwent Węglowice – Student Lubliniec (XIV Kolejka)
69) Senior Kłobuck – UKS Jagiełło Lipie (XIV Kolejka)
74) KS Przystajń – Garmond Blachownia (XV Kolejka)

PostWysłany: Wto 23:00, 06 Mar 2012    Temat postu:

Widzę ,że drużyna z Lipia z meczu na mecz coraz bardziej zgrana i podejmują ostrą walkę nawet z liderem Smile Kto wie czy za rok może dwa Lipie nie będzie walczyć o wyższe pozycję w tabeli:)