Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Pią 21:22, 16 Mar 2012    Temat postu: XVII kolejka

Mecz UKS "Tygrysy" Krzepice II Junior - UKS "Tygrysy I zakończył się wynikiem 0:3 ( -21,-22,-20 ) .
MVP Pilśniak Artur
Mimo wyniku do zera mecz był zacięty szczególnie w dwóch pierwszych setach. W pierwszym secie żadna ze stron nie miała większej przewagi jak 1, 2 punkty do stanu 21:21. W końcówce starsi zdobyli kolejno 4 pkt i set się skończył. W drugim secie jedynka zaczęła od mocnego uderzenia 5:0. Rysiu wziął czas i zaczęło się powolne odrabianie aż doszło do stanu 9:9 . potem 10:9 dla jedynki i za chwilę znów remis 11:11. Następnie trwał zacięty bój o każdą piłkę 12:12, 13:13 , 14:14, 15:15, 16:16,
17:17, 18:18. W tym momencie jedynka zdobyła kolejno 3 punkty i poszła na wymianę punkt za punkt i tą różnica 3 punktów zakończył się drugi set. Młodzi nadal nie dawali za wygraną . Trzeci set zaczęli bardzo skoncentrowani i wyszli na prowadzenie 3:1. Niestety dla młodych na zagrywkę wszedł Dominik i zdemolował nią sromotnie . Z 3:1 zrobiło się 3:8 ( chyba 3lub 4 asy Dominika) . W tym momencie młodzież zrozumiała , że dziś jeszcze tego meczu z jedynką nie wygra. Do końca seta wszyscy rozluźnieni - jedni wysokim prowadzeniem drudzy bez wiary w sukces. W ten sposób lajtowo toczył się set w którym przewaga jedynki wahała się 3-5 punktów do końca seta i meczu.
Jedynka musiała się sporo napracować aby wygrać. Natomiast dwójka pokazała charakter, waleczność i spore umiejętności. Myśle że w niedługim czasie przy słabszej postawie jedynki lub brakach kadrowych dwójka wreszcie dopadnie jedynkę.
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Sob 0:18, 24 Mar 2012    Temat postu:

Kol. Winiarski napisał w dniu 19.02.2012 godz. 18,22 " czyli co chlopaka z dwójki grac sie nie chce i nie maja takiej motywacji jak ich pierwsza druzyna ? z tego co mi chlopaki opowiadali to na treningach krzepickich druzyn wiekszosc to druga ekipa Wink miedzy tymi druzynami sidze dwie roznice Krzepice I graja a Krzepice II Cwicza graja i walcza Wink.
Jeden z cymbałów kiedyś napisał pod ksywką, Mariuszko . Cytuje " Jeżeli chcesz podwyższyć poziom ligi to wycofaj Krzepice II - bo oni dostają prawie od każdego a zaniża tylko poziom ligi.
Odpowiem z góry na zapewne przyszłe niepotrzebne wypisywane posty. Zapewne napisałby ktoś ,że Krzepice II odbierają punkty tak samo innych, być może zaargumentujesz to podając jakiś przykład meczu: owszem zdarzają się wyjatki. Jeżeli tak bardzo bronisz tego poziomu ligi to dlaczego tego nie zrobisz? Krzepice II nic nie wnoszą do ligi bo jest to nielicząca się drużyna i jest poza zasięgiem jakichkolwiek osiągnięć przynajmniej w najbliższym czasie.
Zapewne pojawi się wypowiedź ,że Krzepice II są waleczne i jeszcze Nam pokażą wysoki poziom. Prześcignę już to pytanie i odpowiem na nie z góry:
To niech wreszcie coś pokażą bo jak na razie to pokazują coroczne gadanie ,że udowodnią Nam swoją wyższość.

Pokazuje w takim razie takim niekumatym osobą jak ty. :
UKS "Tygrysy " Krzepice II Junior - Senior Kłobuck 3:1 ( 22, -21,18, 22). MVP Orłowski Maciej.

A TY Moniuszko jak masz o drobinę przyzwoitości to przeproś Tygrysy II za swoją głupotę i proś o przebaczenie bo wyszedłeś na durnia a chciałeś zabłysnął na necie jako ekspert.
Innym ekspertom proponuje się zastanowić co piszą bo jak wynika z przykłady Mariuszko piszą bzdury. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz tych cwaniaków typu " Mariuszko" .

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Sob 21:07, 24 Mar 2012, w całości zmieniany 2 razy
Anastazi

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 29

PostWysłany: Sob 8:55, 24 Mar 2012    Temat postu:

Warto zaznaczyć że w drużynie z Kłobucka brakowało kilku kluczowych zawodników a nawet 5,6 Very Happy Ale mimo to gratuluje dobrego meczu Smile
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Sob 20:26, 24 Mar 2012    Temat postu:

Brakło 5-6 zawodników? Od 10 lat grają w tej drużynie :. 1) Stefaniak Marek, Morga Arkadiusz, Rudzki Jacek, Jeż Mariusz, Łazienka Dariusz, Wierus Michał ci wszyscy zawodnicy wystąpili w tym meczu. Pytam więc kogo zabrakło i dlaczego ? .
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Sob 21:06, 24 Mar 2012    Temat postu:

Wiesiek D napisał:

A TY Mariuszko jak masz o drobinę przyzwoitości to przeproś Tygrysy II za swoją głupotę i proś o przebaczenie bo wyszedłeś na durnia a chciałeś zabłysnął na necie jako ekspert.
Innym ekspertom proponuje się zastanowić co piszą bo jak wynika z przykłady Mariuszka piszą bzdury. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów oraz tych cwaniaków typu " Mariuszko" .

PostWysłany: Sob 22:22, 24 Mar 2012    Temat postu:

Prawdę mówiąc porażka Kłobucka nie świadczy o wysokim poziomie zawodników z Krzepic tylko o słabym występie drużyny z Kłobucka. Być może wyszło młodzieży kilka akcji, ale nadal podtrzymuje zdanie z początku sezonu, że ta drużyna musi jeszcze poczekać na zwycięstwa dobitne a nie z przypadku. A to dlaczego kogoś zabrakło o dlaczego to już chyba osobista sprawa każdego zawodnika Very Happy chyba że zawodnicy będą się teraz tłumaczyć dlaczego nie występują w poszczególnych meczach.
Anastazi

Posty: 29

PostWysłany: Sob 23:05, 24 Mar 2012    Temat postu:

yyy więc... Jacek Żak, Mariusz Kuberski, Dawid Kozak, Mariusz Wilk, Praski Krzysztof...
Arek

Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 22

Skąd: Kłobuck

PostWysłany: Nie 9:18, 25 Mar 2012    Temat postu:

Senior OSiR Kłobuck - Absolwent Węglowice 3:1 (22, 17, -23, 29)

MVP - Mariusz Wilk
grzegorz.777@op.pl

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 18

Skąd: Blachownia

PostWysłany: Nie 15:48, 25 Mar 2012    Temat postu:

Garmond Blachownia – UKS Jagiełło Lipie kolejka (XVI) 3:0 ( 25:13 25:16 25:21 )

WYNIKI XVII KOLEJKI:
81) Senior Kłobuck – Absolwent Węglowice 3:1 (22,17,-23,29)
MVP: Mariusz Wilk
82) UKS Tygrysy Krzepice II Junior – UKS Tygrysy Krzepice I 0:3 (-21,-22,-20)

TABELA:
Od lewej: aktualne miejsce w tabeli, poprzednia pozycja, nazwa drużyny, ilość meczy, liczba punktów, sety zdobyte-tracone, stosunek setów, małe punkty zdobyte-stracone, stosunek małych punktów.

10.(10)UKS Jagiełło LIPIE    14  8 pkt 14-36 -22 1004-1129 -125

*drużyna Czarny Lotos Biała Junior po I Rundzie zrezygnowała z udziału w rozgrywkach ALS

ZALEGŁE MECZE:
69) Senior Kłobuck – UKS Jagiełło Lipie (XIV Kolejka)