Skąd: Biała

PostWysłany: Pon 11:01, 02 Kwi 2012    Temat postu:

panKibic15 napisał:
Ks Przystajń- Czarny lotos biała 2:3
Mecz był pełen emocji ! W pierwszych setach na prowadzenie wysuwał się zespół z Białej , lecz później przy pomocy wspaniałych kibiców z Przystajni drużyna odzyskała wiarę w siebie i 2 ważne dla nich sety. W tie-breaku drużyna z Przystajni prowadziła lecz po zmianie połów zaczęła przegrywać i tym drużyna z Białej wygrała.

Gratulacje dla Przystajni wspaniałych kibiców ostatnia trybuna aż wrzała od oklasków. Nie spotkałem się nigdy z takimi wiernymi fanami Very Happy

Z powodu choroby byłem na tym meczu jako kibic i szczerze mówiąc to nie widziałem jakiś wielkich owacji na trybunach... Moim zdaniem ludzie na mecz przyszli spędzić miło czas i porozmawiać o sobotnich imprezach Razz Był jedn chłopiec z bębenkami który kibicował od początku do końca. Pzdr Smile
mocnyjoseph

Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 128

PostWysłany: Pon 19:49, 02 Kwi 2012    Temat postu:

kibic napisał:
Coś więcej o meczu Tygrysy I - Senior Kłobuck ?
Patrząc na wyniki setów nie wiem co o tym sądzić (-13, 9) Very Happy

Chyba każdy jest ciekawy, a sam Wiesiek D. proponował żeby opisywać krótko rozgrywane mecze. Pewnie tak by było gdyby Tygrysy wygrały, ale o porażce kol Wiesiek nie ma co napisać Very Happy to chyba druga porażka Krzepic z Seniorem, jeśli dobrze kojarzę Wink
Wiesiek D

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Pon 22:18, 02 Kwi 2012    Temat postu:

Dałem szansę zawodnikom. Ale nikt się nie kwapi. Co tu sądzić po takich wynikach. W pierwszym secie chłopaki z Krzepic byli już chyba myślami gdzie indziej. Zanim się ocknęli było już 5:0 dla kłobucka. Cały set grali ospale jak by w nocy w ogóle nie spali. Widząc że przewaga się powiększa brak im było chęci do walki w tym secie. Krótko mówiąc dostali tęgie lanie. Drugi set po reprymendzie wzięli srogi rewanż za pierwszego seta nie pozwalając gościom wyjść z dychy. Co na tym poziomie się rzadko zdarza. . Trzeci set remisowo do stanu 14:14 potem Krzepice odskoczyły na 17:14 i wydawało się że set spokojnie wygrają a tu przytrafiła się seria bodaj 5-6 pkt pod rząd straconych .I goście mieli trochę szczęścia ale większość z naszych błędów .I w końcówce porażka. W ostatnim secie walka od pierwszego do 29 punktu dość mocna. I końcówka znów dla gości , którzy wykazali więcej determinacji i woli zwycięstwa. Krzepice w meczach o pietruszkę zawsze maja kłopoty co potwierdził mecz. Gratulacje dla chłopaków z Kłobucka w niedziele byli lepsi . Ponieważ oba zespoły nie wystąpiły w swoich . najmocniejszych składach świadczy to o potencjale tych zespołów. Na koniec pożegnaliśmy się w sportowej atmosferze życząc sobie spotkania wzajemnie w wielkim finale. Na pewno są to drużyny które znajda się na pudle. Wiem że są jeszcze inni kandydaci. No myśmy się tym finałem zamarzyli. Była to pierwsza porażka w tej rundzie, tylko 3 w całej rundzie zasadniczej . I faktycznie 2 z Kłobuckiem. Życzę wszystkim takich wyników. Teraz zabawa się skończyła i zaczyna się prawdziwa gra. Czyli mecze o stawkę t.z. to co Tygrysy najlepiej lubią. Pozdrawiam zniecierpliwionych brakiem komentarza.

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Pon 22:23, 02 Kwi 2012, w całości zmieniany 1 raz
administrator

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 990

PostWysłany: Wto 17:24, 03 Kwi 2012    Temat postu:

Oficjalne wyniki, tabela i klasyfikacja MVP po XVIII Kolejce ALS 2011/12

WYNIKI XVIII KOLEJKI:
86) Absolwent Węglowice – KS Przystajń 3:2 (22,28,-24,-23,12)
MVP: Paweł Szajer
87) Czarny Lotos Biała – UKS Jagiełło Lipie 3:1 (16,20,-17,13)
MVP: Mateusz Knysak
88) Student Lubliniec - pauzował
89) UKS Tygrysy Krzepice II Junior - Garmond Blachownia 3:0 (0,0,0)
MVP: nie przyznano (walkower)
90) UKS Tygrysy Krzepice I – Senior Kłobuck 1:3 (-13,9,-23,-27)
MVP: Dariusz Łazienka

WYNIKI ZALEGŁYCH MECZY:
69) Senior Kłobuck – UKS Jagiełło Lipie (XIV) 3:0 (21,17,16)
MVP: Mariusz Wilk
84) UKS Jagiełło Lipie – Student Lubliniec (XVII) 0:3 (-11,-20,-22)
MVP: Marek Kompała
85) KS Przystajń – Czarny Lotos Biała (XVII) 2:3 (-22,-17,22,23,-11)
MVP: Maciej Wawrzak

TABELA:
Od lewej: aktualne miejsce w tabeli, poprzednia pozycja, nazwa drużyny, ilość meczy, liczba punktów, sety zdobyte-tracone, stosunek setów, małe punkty zdobyte-stracone, stosunek małych punktów.

10.(10)UKS Jagiełło LIPIE   17  8 pkt 15-45 -30 1185-1371 -186

*drużyna Czarny Lotos Biała Junior po I Rundzie zrezygnowała z udziału w rozgrywkach ALS