IV Mistrzostwa Powiatu Z LZS Kłobuck w Siatkówce Seniorów

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 75

Skąd: UKS "Jagiełło" Lipie

PostWysłany: Pon 19:59, 27 Paź 2008    Temat postu:

Również Gratulacje dla Krzepic II jak i również dla OSiR-u Kłobuck czyli nasza grupa wygrałaVery Happy jakie mielismy szanse:PRazz Jeszcze raz Gratulacje i oczywiscie jak DaViD87 napisał podziekowania dla Pana Wieska za organizacje turnieju jak zwykle impreza na najwyzszym poziomie:)Smile

Ostatnio zmieniony przez kriston2 dnia Wto 23:17, 06 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
grajek

Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 26

PostWysłany: Pon 21:31, 27 Paź 2008    Temat postu:

Małą niespodzianką turnieju jest dopiero 4 miejsce lidera ALS czyli Przystajni. Nie widziałem meczów, ale podobno przegrali w meczu o brąz z Krzepicami w pięcioosobowym składzie??
Bartek 16

Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 81

Skąd: Przystajń

PostWysłany: Pon 21:56, 27 Paź 2008    Temat postu:

grajek napisał:

Nie ma sie co oszukiwać Turniej dla nas nie udany. Wiem że to żadne usprawiedliwienie ale nie było dwóch podstawowych zawodników. A to że przegraliśmy z Krzepicami I to wstyd Embarassed Wiemy dobrze że takie turnieje kieruja się własnymi prawami Exclamation Myśle że w lidze będzie lepiej. Gratuluje kolegą z Krzepic II a także Krzepicą I za ich upór i determinacje Exclamation Very Happy

PostWysłany: Wto 15:46, 28 Paź 2008    Temat postu:

A no niestety przegraliśmy Embarassed Ale możemy również pochwalić się grupowym zwycięstwem z Krzepicami I 2-0. Co prawda niczym nas to nie usprawiedliwia ale jak to się mówi " Nie można wygrać 2 razy z tą samą drużyną w jednym turnieju" o czym świadczy także wynik meczu finałowego Very Happy a przecież OSiR w grupie też gładko wygrał z Krzpicami II:) Podziękowania Panu Wiesiowi za organizacje. Nie patrząc na wyniki turniej bym bardzo udany:) pozdrawiam i do zobaczenia w lidze;) Very Happy
Artur10

Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 52

Skąd: ->Krzepice<-

PostWysłany: Wto 16:31, 28 Paź 2008    Temat postu:

no aż tak gładko to w grupie nie było bo wyniki 13-15 i 12-15 w setach świadczą o zaciętości meczu Wink
setter_13

Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 132

PostWysłany: Wto 17:26, 28 Paź 2008    Temat postu:

Małą niespodzianką turnieju jest dopiero 4 miejsce lidera ALS czyli Przystajni.

Artur10 napisał:

wszystkie piec setow ktore rozegralismy konczyly sie roznica dwoch, badz trzech punktow. Generalnie od dawna juz mecze miedzy naszymi druzynami koncza sie po dosc mocno zacietych spotkaniach i horrorach w koncowkach setow (jak chcby 4 set meczu w klobucku Smile) i dobrze Smile
pozdro Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > Archiwum / Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)