Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 69

Skąd: .:OSiR Kłobuck:.

PostWysłany: Pon 17:13, 07 Cze 2010    Temat postu:

Mecz oczywiście jest na hali w Krzepicach a nie w Kłobucku. O 19 można wchodzić na sale, na godzinę 20 zaplanowane jest rozpoczęcie meczu. Takie informacje przekazał mi telefonicznie Pan Wiesiek D. Wink
czarek569

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 107

Skąd: Biała

PostWysłany: Pon 21:17, 07 Cze 2010    Temat postu:

Do meczu zgłosiło sie 10 zawodników: Ligus Mateusz Zajder Łukasz, Bartek Nocuń, Mariusz Wilk, Michał Wierus, Dawid Kozak, Kuba Kamrowski, Paweł Szajer, Dziubek Mateusz i ja. Planowany jest trening w środę o godzinie 19 na Hali w Kłobucku. Chłopaki z Seniora zgodzili sie na to abyśmy przyszli potrenowali i pograli z nimi:) Mam nadzieje że będą wszyscy.
Właśnie kontaktowałem sie z Panem Wieśkiem i wyszliśmy z propozycja aby jeszcze bardziej rozweselić zabawę zrobić konkurs "Gwoździa". Wyraźcie swoje zdanie na ten temat:)
Wiesiek D

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Pon 21:28, 07 Cze 2010    Temat postu:

Po rozmowie z D. Kozakiem i Czarkiem z Białej usłyszałem że jest 10 chętnych. I bardzo się cieszymy. Ja przez pomyłkę wpisałem hale w Kłobucku ( sam nie wiem jak to się stało ) ale oczywiście chodziło mi o naszą hale w Krzepicach i w niej zagramy . Od 15,00 w tej hali w piątek jest VI Turniej Open Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym , który kończy się o 18,00 -bo o tej godzinie odbędzie się podsumowanie i wręczanie nagród ośmiu najlepszym tenisistom w każdej z 10 kategorii wiekowych . W sumie tych nagrodzonych osób będzie 80 i to jak w poprzednich pięciu latach trwa około godziny. Dlatego gdzieś o 19,00 będziemy mogli wejść na boisko. Po rozgrzewce, myślę że jeszcze grubo przed 20,00 możemy zacząć grać pierwszego seta. Po dzisiejszym treningu "Tygrysy" ustaliły, że zaproponujemy naszym przeciwnikom konkretnie tylko jeden mecz ale do 5 setów bez względu na wynik. Czyli praktycznie możemy nawet przegrać 5:0. To dla nas nie jest najistotniejsze. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Czarek zaproponował na koniec meczu konkurs " gwoździa". Jak są inne propozycje to na pewno je uwzględnimy. Zapraszam zawodników i kibiców na to spotkanie a kto może wcześniej to na dobry tenis w wykonaniu młodzieży Regionu Częstochowskiego.

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Pon 21:32, 07 Cze 2010, w całości zmieniany 2 razy
czarek569

Posty: 107

Skąd: Biała

PostWysłany: Wto 20:23, 08 Cze 2010    Temat postu:

Do meczu zgłosił sie kolejny zawodnik: Krzysztof Praski z OSiR Kłobuck.
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Wto 21:50, 15 Cze 2010    Temat postu:

Jakoś nikt się nie kwapi aby podać wynik ,z racji gospodarzy wywiążę się z tego obowiązku. UKS "Tygrysy" Krzepice - Gwiazdy Ligi-Reprezentacja Ligi
3:2 (-18,-17,23 21,23) . Pierwsze dwa sety, które sędziowałem ( wynik jest prawidłowy) trzy ostatnie sety które sędziował Maciek Nocuń ( być może było inaczej) ale sety na pewno się zgadzają.W turnieju "gwoździa" startowało po 4 zawodników z każdej drużyny, którzy mieli po 2 próby aby pokazać swój kunszt. Do finałowej rozgrywki awansowała para Dominik Brzozowski i Bartek Nocuń . W finale każdy znów miał dwie próby. Zwyciężył w głosowaniu 2 do 1 Bartek Nocuń , który od Prezesa UKS "Tygrysy" otrzymał mały puchar. . Turniej "gwoździa" sędziowali : Brian ( Węglowice) , M. Strugała ( Krzepice ) , Nocuń Maciek ( niezależny). Mecz odbył się w bardzo pogodnej i miłej atmosferze, szkoda że nie grali zawodnicy v-ce lidera, mam tu oczywiście na myśli Bartka Dylusia i Łukasza Jagiełe. Ale cieszymy się ,że mecz w ogóle się odbył, mimo innych prognoz. Przed meczem gospodarze ufundowali dla zwycięskiej drużyny skrzynkę piwa. Ale po meczu zaprosili wszystkich uczestników na degustacje . Kto chciał to został, niektórzy pojechali do domu . Pełna dowolność i tak ten mecz rozumieliśmy. Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w tym kończący sezon halowy meczu. Gratuluję swoim zawodnikom za walkę do ostatniego gwizdka. Nie było łatwo. Przeciwnik szczególnie w pierwszych setach zagrał koncertowo. Ale gra się do ostatniego gwizdka. Do zobaczenia na boiskach plażowych. Już w wtorek 22.06.2010 pierwsze zawody plażowe kadetów, w środę juniorów itd.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > Archiwum / Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)