Turniej z okazji X-lecia UKS "Tygrysy" Krzepice

Wiesiek D

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Śro 12:48, 26 Sie 2009    Temat postu: Turniej z okazji X-lecia UKS "Tygrysy" Krzepice

Z okazji X rocznicy powstania Uczniowskiego Klubu Sportowego " Tygrysy" Krzepice rozegrany zostanie Turniej siatkarski w dniu 20.09.2009. Początek godz. 14,00. Do udziału w turnieju zaproszono zespoły z Koniecpola, Mykanowa, OSiR Kłobuck i gospodarz. Serdecznie zapraszamy kibiców siatkówki do hali sportowej w Krzepicach.
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Wto 19:47, 22 Wrz 2009    Temat postu:

Niestety zaproszone ekipy nie potwierdziły przyjazdu. W efekcie w turnieju zagrały drużyny z Ostrów, Węglowic i dwie z Krzepic. Turniej stał na wyrównanym poziomie. Cztery mecze kończyły się tie-breakiem.
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Wto 20:22, 22 Wrz 2009    Temat postu:

K o m u n i k a t

z Turnieju Piłki Siatkowej mężczyzn z okazji X-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego „ Tygrysy” Krzepice rozegranego w dniu 20.09.2009 r. w Krzepicach.

W pierwszych dwóch meczach grano sety do 25 w pozostałych sety do 20, tie-break wszystkie do 15 pkt.

Wyniki meczów :

1. UKS „Tygrysy” Krzepice II - „Naprzód” Ostrowy 1:2 ( -19,30,-5 )
2. UKS „Tygrysy” Krzepice I - „Absolwent” Węglowice 2:1 ( 23,-22,15 )
3. UKS „Tygrysy” Krzepice I - UKS „Tygrysy” Krzepice II 1:2 ( 17,-18,-15)
4. „Naprzód” Ostrowy - „Absolwent „ Węglowice 0:2 ( -15,-18 )
5. UKS „Tygrysy” Krzepice II - „Absolwent” Węglowice 0:2 ( -9, -8 )
6. UKS „Tygrysy” Krzepice I - „Naprzód” Ostrowy 2:1 (-18,18,13 )

Tabela końcowa.

SETY
1. UKS „Tygrysy” Krzepice I 2 5-4 ( zdecydował bezpośredni mecz)

2. „Absolwent” Węglowice 2 5-2

3. „Naprzód” Ostrowy 1 3-5 ( zdecydował bezpośredni mecz)

4. UKS „Tygrysy” Krzepice II - Juniorzy 1 3-5

Na zakończenie wszystkie 4 drużyny otrzymały puchary i dyplomy z rąk Burmistrza Krzepic Krystiana Kotni, V-ce Burmistrza Mirosława Łukasika , Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krzepicach Bogdana Napieraja oraz Dyrektora Gimnazjum Gabrieli Kluby. Ponadto w/w władze miejskie z okazji Jubileuszu X-cio-lecia UKS ”Tygrysy” Krzepice wręczyły specjalne podziękowania ( metalowe tabliczki) 3 najstarszym siatkarzom : Marcinowi Strugale, Grzegorzowi Edelmanowi, Michałowi Kotni oraz 2 trenerom : Grzegorzowi Garbacikowi – tenis stołowy i Wiesławowi Drab – siatkówka.

Organizator Sportu :

Wiesław Drab
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > Archiwum / Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)