VI Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Krzepica

Wiesiek D

Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 597

Skąd: Krzepice

PostWysłany: Wto 21:13, 21 Gru 2010    Temat postu: VI Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Krzepica

Pomimo wcześniejszych obiecanek działaczy i trenerów z Przystajni na turniej w nowej hali w przerwie międzyświątecznej zaproszenia do dziś nie otrzymaliśmy to doszliśmy do wniosku, że już nie otrzymamy. Oldboje z Przystajni w nowej hali w Przystajni turnieju nie wygrali, seniorzy z Tygrysami I w ALS-ie również, to wreszcie coś trzeba wygrać . A jak chcą wygrać to nas tam nie może być. Nie będziemy płakać. Tylko po co było obiecywać a teraz udawać Greka.
W związku z powyższym Krzepice tradycyjnie po raz VI organizują turniej seniorów w dniu 29.12.2010 godz 17,00 z udziałem 4 drużyn. A mianowicie : OKS Olesno (III liga Opolska) , Gorzów Śląski ( Liga amatorska ), "Absolwent" Węglowice potencjalny finalista ALS Kłobuck sezonu 2010/11 oraz UKS "Tygrysy" Krzepice I ( gospodarz turnieju =

Ostatnio zmieniony przez Wiesiek D dnia Wto 21:13, 21 Gru 2010, w całości zmieniany 1 raz
dorka968

Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 59

PostWysłany: Śro 19:02, 22 Gru 2010    Temat postu:

Panie Wiesławie-staram się o utrzymanie stosownego dystansu do tego co Pan napisał ,ale jest mi niezmiernie trudno. Zasada jest prosta i znana od stuleci:masz sprawę, idż i powiedz w cztery oczy. Nie jestem zwolenniczką jawnej krytyki, ale refleksji i czasami zanim coś się napisze lepiej się dłużej zastanowić.Turnieju świątecznego nie zorganizowaliśmy za względów od nas niezależnych.Jeżeli było powiedziane ,że drużyna z Krzepic będzie zaproszona to tak by się stało .Nie boimy się przegrywać z lepszymi ,bo to nie wstyd,a wiara w zwycięstwo jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu.Rezerw szukamy w nas samych,nikim się nie podpieramy.Sport jest walką ,ale proszę pamiętać ,że " Zwycięzcą jest się tylko przez jeden dzień"(Ajschylos) dorka968
Wiesiek D

Posty: 597

PostWysłany: Czw 23:01, 30 Gru 2010    Temat postu:

Komunikat

z VI Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora
Gimnazjum im. K. Wielkiego w Krzepicach Pani Gabrieli Kluby,
rozegranego w dniu 29.12.2010 w Hali Sportowej w Krzepicach.

Tradycyjnie jak co roku ( od 6 lat ) w przerwie międzyświątecznej 29.12.2010 r. został zorganizowany w Krzepicach Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora miejscowego Gimnazjum .
Do udziału w turnieju zaproszono następujące zespoły : OKS Olesno, Gorzów Śląski, „Absolwent” Węglowice” oraz gospodarz UKS „Tygrysy” Krzepice I. Niestety ze względu na kłopoty z dojazdem nie dotarł zespół OKS Olesno. W związku z tym organizatorzy podleli decyzję o rozegraniu turnieju w 3 zespołowym składzie, grając mecze „każdy z każdym” do 2 wygranych pełnych setów , 3 set do 15 pkt. Kolejność gier ustalono drogą losowania.

Wyniki spotkań :

Krzepice – Węglowice 1:2 ( 34-32, 20-25, 20-22 )

Krzepice – Gorzów Śląski 2:1 ( 22-25, 25-18, 16-14 )

Węglowice -Gorzów Śląski 2:1 ( 25-14, 16-25, 15-9 )

Tabela końcowa .

1.„Absolwent”Węglowice 4 pkt 4-2 sety 135-112
2.UKS „Tygrysy” Krzepice 3 pkt 3-3 137-136
3.Gorzów Śląski 2 pkt 2-4 105-119

Puchar dyrektora Gimnazjum Pani Gabrieli Kluby otrzymała drużyna „Absolwenta” Węglowice.
Zawody sędziował Pan Pęcherzewski Andrzej ze Śląskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach. Ze względu na chorobę Prezesa UKS Tygrysy, który był nieobecny gospodarzami zawodów byli Paweł Chyra oraz Marcin Strugała, którym tą drogą pragnę podziękować za sprawne przeprowadzenie imprezy.

Wiesław Drab
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alslzs.fora.pl Strona Główna -> > Archiwum / Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)